Loading...

Rulo Poşet Fiyatları

(2 müşteri yorumu)

rulo Market poşeti genellikle marketlerde ve manavlarda kullanılan en çok Kullanıma açık olan bir poşeti rulo poşetleri genellikle marketlerde kullanılmaktadır En çok da büyük Gross marketler de manavda Yollarında kullandıklarını görebilirsiniz bu rulo peçete diğer birçok sektörde de kullananlar var.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

Özellikle son zamanlarda pazarcıları ne kullanmış olduğunu görebilirsiniz kullanımı kolay dağılmadan yırtılmadan toplu bir şekilde kendinden yırtılmaz olan bir poşet.

Bir poşetin en güzel taraflarından bir tanesi de üzerine baskı imkanı sunulmaktadır isterseniz üzerine özel baskılı rulo Market poşeti ile yaptırabilirsiniz rulo Market poşetleri diğer Market ve alışır poşetlerden daha iyi olur Kışın rulo poşetleri Market poşetleri yanı sıra güzel bir Kullanıma sahiptir üzerine isterseniz rulo Hışır poşet Market poşeti gibi birçok baskı imkanı sunmaktadır üzerine iki renk üçrenk Dörtrenk istediğiniz kadar baskı çeşit uygulanabilir Üzerine kendi firmanızın ismini de yazdırabilirsiniz

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Market Rulo Şeklinde Sarılır

Renk

C-M-Y-K Özel Baskılı Rulo Poşeti Yapılır
Renk Müşteri Belirler

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Market rulo poşeti genellikle marketleri manav reyonlarında kullanılmaktadır rulo peçete bir şekilde geçmiştir Market Rulo poşet kolaylık sağlamaktadır hem kullanışlı Hem de özel baskılı rulo Market poşeti imalatı yapmaktayız.

Rulo Poşet Fiyatları için 2 inceleme

 1. Avatar

  Berk Marketler

  Merhaba kolay gelsin Adıyaman’da bulunan marketimiz için Manav baskılı rulo Market poşeti yaptırmak istiyoruz en az kaç adet Baskı yapıyorsunuz Bir de rulolar da kaç adet oluyor bilginize Hayırlı işler kolay gelsin.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 2. Avatar

  harun gürbüz

  merhaba baskılı rulo poşet şipari vermek isyorum lakin ürün kalitesini görmek için numune göndermeniz mümkünmüdür? ayrıca minumum sipariş miktari ve fiyat bilgisi rica edebilirmiyim?

  • Avatar

   admin

   Harun Bey Bizimle iletişim Kurdunuz için Teşekkür Ederiz

   Baskılı Poşet imalat Departmanımız Baskılı Poşet Fiyat Listesini Tarafınıza Göndermiştir.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat