Loading...

Market Poşeti Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

ucuz ve kaliteli Market poşeti imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır ucuz ve Toptan Market poşeti imalatı Hışır poşet baskılı veya baskısız olarak üretimi yapılmaktadır market poşetlerine Lider firmalardan bir sahnesi yaz İstanbul’da toptan olarak üretimi yapılmaktadır firmamız tarafından yapılan Market poşetleri bir çok sektöre hitap etmektedir.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

Dilediğiniz takdirde üzerine özel baskılı imkanı sunulmaktadır bir renkten 4 renge kadar baskılı poşet veya Hışır poşet imalatı veya atlet poşet Market poşeti imalatı Rulo poşet olarak da .

Market poşet imalatı yapmaktayız üzerine güzel bir Klişe kalıbı ile çok güzel bir görsel olarak da güzel bir market poşeti imalatı yapılır müşteriler genellikle özel baskılı olmasını tavsiye eder özel baskılı demek reklam demektir reklam demek açık hava reklamı da en güçlü reklam aracı olarak kullanılmaktadır baskılı poşetin üzerine yapılan Market poşetinin üzerinde olan bir reklamın görsel açısından büyük bir faktör sahiptir baskılı poşet ve baskısız poşet arasında fazla bir fiyat farkı yoktur.

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Market Poşeti Ebatını Müşteri Belirler.

Renk

C-M-Y-K Baskılı MARKET Poşeti
4 Renk Olarak Basılır.

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

baskılı Market poşeti Market Kırtasiye pazar Nalbur bu yerlerde Market poşeti kullanımı fark etmişti yapan firmalar arasında 35 yıldır Market poşeti imalatı yapıyoruz

Market Poşeti Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Zeki Bodur

  Market poşeti yaptırmak istiyoruz en az kaç kilo baskılı poşet yapıyorsunuz Bir de tek renk fiyatı farklı mı 3 lik fiyatı farklı mı öğrenmek istiyorum kolay gelsin hayırlı işler.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat