Loading...

Atlet Poşet Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

Market poşeti kategorisinde bir poşet türü de atlet poşet bir atlet poşet veya Hışır poşet market poşetlerine hemen hemen aynıdır atlet poşetinin atlet poşet ismini sadece atlete benzediği için buradan almaktadır altta yapışır poşetinde atlet Rulo poşet dolmaktadır en çok piyasada tüketilen altta yakışır poşetler genellikle marketlerde manavlarda en çok kullanılan poşet türüdür.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

büyük Gross marketler de en çok görmüş olduğunuz poşet türüne taşır atlet poşet denilebilir çok dayanıklı malzemeden yapıldığından dolayı orijinal olmasından ve daha kaynaklı ve bu şekilde baskılı olabilmesi için yapılan en doğal ve en kuvvetli bir poşet markasıdır.

kaliteli ve özel baskılı poşet imalatı da ucuz ve uygun fiyatları Hışır atlet poşet imalatı yapmaktayız firmamız tarafından yapılan ucuz ve Baskılı baskısız olarak da Market Aşır poşeti imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır yapılan bir poşet kalite sesi olarak da üzerine Market poşetine Baskıda yapılma imkanı sunmaktadır bizi arayarak bu konuda detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Atlet Poşet Özel Ölçü Kesilir.

Renk

C-M-Y-K Şeffaf Yada Beyaz
Renk Müşteri Belilirler

Hammadde

F2 HDPE Hışır

Kullanım Alanı

Market atlet poşeti genellikle Hışır poşet tarzında olmaktadır Madde halinde baskılı atlet poşet genellikle rulo halinde veya tane halinde Market ve Bakkallar da veya pazarlarda kullanılmaktadır Piyasada en çok talep gören poşet cinsidir.

Atlet Poşet Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Ahmet Raja

  Bir konteyner yurt dışına 3 boy Market poşeti yaptırmak istiyoruz üzerinde 2 renk baskı var modelleri ve görselleri tarafınıza gönderdim acil olarak Cevap bekliyorum Saygılarımla Kolay gelsin hayırlı işler.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat