Loading...

Hışır Poşet Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

kaliteli ve özel baskılı poşet imalatı da ucuz ve uygun fiyatları Hışır atlet poşet imalatı yapmaktayız firmamız tarafından yapılan ucuz ve Baskılı baskısız olarak da Market Aşır poşeti imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır yapılan bir poşet kalite sesi olarak da üzerine Market poşetine Baskıda yapılma imkanı sunmaktadır bizi arayarak bu konuda detaylı bilgi de alabilirsiniz.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

atlet poşeti kategorisinde bir poşet türü de atlet poşet bir atlet poşet veya Hışır poşet market poşetlerine hemen hemen aynıdır atlet poşetinin atlet poşet ismini sadece atlete.

benzediği için buradan almaktadır altta yapışır poşetinde atlet Rulo poşet dolmaktadır en çok piyasada tüketilen altta yakışır poşetler genellikle marketlerde manavlarda en çok kullanılan poşet türüdür büyük Gross marketler de en çok görmüş olduğunuz poşet türüne taşır atlet poşet denilebilir çok dayanıklı malzemeden yapıldığından dolayı orijinal olmasından ve daha kaynaklı ve bu şekilde baskılı olabilmesi için yapılan en doğal ve en kuvvetli bir poşet markasıdır .

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Hışır Market Poşeti Müşteri isteğine Göre Üretilir.

Renk

C-M-Y-K 4 Renk
Hışır Poşet Baskılı Olabilir.

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Hışır poşet genellikle baskılı Hışır poşet bakkallarda kullanılmaktadır Hışır poşet Birkaç çeşit ayrılmaktadır özellikle marketlerde kullanılabilir poşet atlet poşet olarak da kullanılmaktadır özel olarak baskılı poşet imalatı yapılmaktadır.

Hışır Poşet Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Laper Dus

  Sayın yetkili size daha önce poşet yaptırıp çok memnun kaldık tekrardan yeniden yaptırmak istiyoruz yanlış Sizi aradım ulaşamadım telefon numarasını tarafınıza gönderiyorum acil olarak geri dönüş yapmanızı talep ediyorum Kolay gelsin hayırlı işler.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat