Loading...
Bakliyat Poşeti 2018-12-14T19:46:33+03:00
BASKILI BAKLİYAT TORBASI

Baskılı Baskısız En Ucuz Toptan Bakliyat Poşeti imalatı Bakliyat Naylon Ambalaj .

bakliyat torbası fiyatları bakliyat poşeti bakliyat poşet imalatı bakliyat torbaları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır bakliyat torbalarına genelde bakliyat tür malzemeler kullanılmaktadır bakliyat torbaları yumurta poşeti pirinç poşeti nohut dışıdır fasulye poşeti vesaire gibi birçok alanda kullanılmaktadır bakliyat poşetleri bir market Bir bakkal için olmazsa olmaz bir poşet türüdür en çok kullanılan poşetlerden bir tanesidir.

BAKLİYAT POŞET İMALATI

bakkallarda genellikle Market poşeti çok kullanılan ve bunun yanı sıra da bakliyat torbaları da bakkallarda veya marketlerde birçok alanda fazlaca bir şekilde kullanılmaktadır Bakkal poşeti Nedir veya diğer adıyla bakliyat torbası nedir.

şimdi bakliyat torbası şöyle ürünün şeffaf olmasından dolayı koyduğunuz ürünün içinde gözükmesini sağlamaktır bakliyat torbaları bakliyattaki ürünleri koyduktan sonra ağzının baktığı zaman yapılır ağzını kapattınız zaman dakikaya torbasındaki.

BAKLİYAT POŞET FİYATLARI

koyduğumuz ürün uzun ömürlü olmaktadır ilerseniz üzerine baskı da yapılabilir bakliyat dolapların üzerine baskılı ve baskısız olarak da satışımız vardır firmamız olarak biz parketme bakkallara her zaman bakliyat torbası üretmekteyiz.

istedikleri ev alttan İstedikleri ebata kadar bakliyat torbası üretimi yapılmaktadır Batıkent torbaları genellikle baskılı poşet imalatçıları tarafından yapılmaktadır bir firma olarak uzun yıllardır bakliyat torbası ve bakliyat poşetleri üretimi yapmaktayız ucuz ve uygun fiyatlara Bak diğer torbası imalatı yapıyoruz.

15% BASKILI BAKLİYAT TORBASI KAMPANYA

Bakliyat Ambalaj İçin Gereken Tüm Baskılı Poşet Fiyatları

ARA

WhatsApp chat