Loading...
Bantlı Torba 2018-12-14T19:37:00+03:00
BASKILI BANTLI TORBA

Baskılı Baskısız En Ucuz Uygun Fiyatlara Opp Jelatin Bantlı Torba imalatı

firmamız tarafından yıllardır bantlı torba imalatı yapılmaktadır müşterinin istediği doğrultuda özel baskılı olarak da imalatı yapılır bantlı torbada ebatların herhangi bir sorunu yoktur herhalde üretilebilir bantlı torbalarda genellikle istenilen hammadde orjinal olması ve şeffaf olması gerekebilir istediği doğrultuda zemin baskı da olabilir içine konulan ürün istediği takdirde görünebilir veya görünmeyebilir bantlı torbalarda en önemli konulardan bir tanesi de bantın kaliteli olmasıdır.

OPP BANTLI TORBA İMALATI

poşetin kapandıktan sonra ağzını bantlıyor sürdükten sonra bir daha açılmaması için güzel bir hammadde ile yapıştırılır içine koydukları ürünün bant torbada düşmemesinin sağlar koruma nedir bantlı torba Diğer adıyla jelatin.

poşeti jelatin torbası da denilebilir en önemli kolaylık larından bir tanesi de koydukları ürünün içinde sağlıklı ve kirlenmeden temiz bir şekilde muhafaza etmesidir mutlu torba kolaydır ağzı kolay kapanabilir.

OPP BANTLI POŞET FİYATLARI

Bu sebepten dolayı en çok tercih edilen poşet türlerinden bir tanesidir piyasada her yerde bulunmayabilir özel baskılı yaptırmak gerekebilir bantlı torbaları genellikle piyasada istediğiniz ebatlarda bulamazsınız bunun için bir imalatçı.

firma ile görüşüp sizin istediğiniz takdirde istediğiniz doğrultuda özel baskılı özel ebatlarda istediğiniz kadar bantlı torba imalatı yaptırabilirsiniz bantlı torbada adres sayısı da önemlidir kalın torba olmasından dolayı adetlerin eksik veya fazla gelmesinden dolayı sıkıntı olabilir yalnız uygun ve ucuz fiyatları en uygun fiyatlara da bantlı torbayı firmalardan tedarik edebilirsiniz.

15% BASKILI OPP BANTLI TORBA KAMPANYA

Bantlı Torba İçin Gereken Tüm Jelatin Poşet Fiyatları

ARA

WhatsApp chat