Loading...

Resimli Poşet Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

resim baskılı poşet fiyatları resim baskılı dijital baskılı poşet müşterinin istediği doğrultuda özel baskılı imalatı yapılmaktadır poşet fiyatlandırılır Ken en önemli konulardan bir tanesi de poşetin kaliteli ve orijinal hammaddeden olması gerekmektedir yapılacak olan dijital baskılı poşet veya resim baskılı veya fotoğraf baskılı .

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

Bir poşetin daha kaliteli çıkabilmesi için orijinal hammadde veya Klişe ne veya tasarımının gayet güzel olması gerekmektedir dijital baskılı poşet birçok firma tarafından yapılamamaktadır.

yapılmamasını sebebinden bir tanesi dijital baskılı fotoğraf basacak makinenin kaliteli olması gerekmektedir Bu sebepten dolayı ucuz ve uygun fiyatlara baskılı poşet imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır dijital baskılı kalitesi bizim için çok önemlidir Müşterin en çok değer verdiği konularda bir tanesi yapılan Dijital baskının kaliteli olmasıdır kaliteli bir poşet her zaman bir mağazanın daha kaliteli olduğunu göstermektedir Bu sebepten dolayı insanlar dijital baskılı poşet önem vermektedir.

Ek bilgi

Ölçüler

15 CM den 150 CM Kadar
istenilen Ölçüde Yapılır.

Renk

C-M-Y-K Müşteri Belirler
8 Renge Kadar.

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Dijital Baskılı Poşet Yapan Firmalar, Market Mağaza Poşeti, Poşet Fiyatları, Foto Baskılı Poşet, Dijital Baskılı Poşet Fiyatları

Resimli Poşet Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Yasemin Adalı

  Merhaba Kolay gelsin Hayırlı işler Biz hediye poşeti yaptırmak istiyoruz Üzerinde fotoğraf baskı olacak çizgi roman resimleri olacaktı bu konuda Yardımcı olmanızı rica ediyorum bilgileri tarafınıza gönderdim Hayırlı işler kolay gelsin.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat