Loading...

Dijital Baskılı Poşet Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

dijital baskılı fotoğraf baskılı resim baskılı imalatlarda poşeti daha kaliteli olabilmesi için orijinal hammadde kullanılması gerekmektedir orijinal hammadde de yapılan bir baskı kalitesi daha farklı bir kalite göstermektedir dijital baskılı fotoğraf baskılı poşetlerde uygun ve ucuz fiyatlara firmamız tarafından özel baskılı imalatına yapılmaktadır..

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

fotoğraf baskılı Diğer adıyla da dijital baskılı veya fotoğraf baskılı poşet imalatı firmamız tarafından düzenli bir şekilde üretimi yapılmaktadır dijital baskılı veya fotoğraf baskılı poşetlerde .

üretimi 8 renk Dörtrenk 6 renkli isterseniz cmyk fotoğraf baskılı 3D görüntülü olarak da baskı hizmetleri sunmaktır burada yapılan fiyatlarda üzerine yapılan baskının fiyatını belirledi kaç renk baskı olacağı ebatı boyu poşetin kalitesi diğer anlamı ile oluşan hammadde olması fiyat değişiklikleri gösterebilir bu sebepten dolayı baskılı poşet imalatı yaptırırken.

Ek bilgi

Ölçüler

15 CM den 150 CM Kadar
Dijital Baskılı Poşet Müşteri Belirler.

Renk

C-M-Y-K 8 Renk Kadar

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Fotograf Baskılı Poşet, Dijital Poşet, Resim Baskılı Poşet, Poşet imalatı Yapan Firmalar, Mağaza Poşeti, Market Poşeti,

Dijital Baskılı Poşet Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  NCS Farm Tekstil

  1 tondan fazla dijital baskılı fotoğraf baskılı poşet yaptırmak istiyoruz yüklü miktarda yaptırdığımız zaman fiyat farkı var mı bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum Kolay gelsin Hayırlı işler iyi çalışmalar.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat