Loading...

Kulplu Poşet Fiyatları

(2 müşteri yorumu)

yumuşak saplı mağaza poşeti fiyatları uygun ve ucuz fiyatları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır Kutlu saplı poşet imalatı uygun ve daha doğrusu kaliteli bir hizmeti sunmaktadır yapılan araştırmalara göre mağazanın daha kaliteli gösterilmesi için yapılan mağaza poşetleri de yumuşak saplı veya komple poşet imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

Kulplu poşetler genellikle mağaza poşeti denilmektedir mağaza poşetini üzerine özel baskı imkanı sunulmaktadır ucuz ve uygun fiyatları mağaza poşeti ambalaj firmaları tarafından.

mağaza poşet imalatı yapılmaktadır mağaza poşetini yanısıra kutlu ve yumuşak saplı mağaza poşetleri de firmamız tarafından takviyeli takviyesi olarak da imalatı baskılı ve baskısız olarak da ucuz ve uygun fiyatlara sektörler tarafından Butik mağaza gibi birçok yerleri hizmet vermekteyiz Yapılan bu poşet türlerinin ucuz olması daha mantıklıdır üzerine baskı imkanı su olabilen mağaza poşetlerine takviyeli ve takviyesi hesaplı mağaza poşetleri imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Kulplu Mağaza Poşeti Üretiminde Ölçüleri Müşteri Belirler.

Renk

C-M-Y-K Renkleri
KuLPLU mağaza poşeti genellikle müşteri belirler

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Kulplu mağaza poşeti genellikle giyim sektöründe kullanılmaktadır isteyen özel olarak baskılı ve baskısız mağaza poşeti imalatı yapılmaktadır mağaza poşeti üretimi firmamız tarafından 35 yıldır yapılmaktadır.

Kulplu Poşet Fiyatları için 2 inceleme

 1. Avatar

  Peri Su

  Merhaba kolay gelsin biz İzmir’deki mağazamız için poşet düşünüyoruz en az kaç kilo yapabiliyorsunuz 10 kilo baskılı poşet imalatı var mı bizi az miktarda üretim lazım herkes 100 kilo yapıyor bize 10 kilo poşet yeterli Kolay gelsin iyi çalışmalar.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 2. Avatar

  Mca giyim

  Merhaba mağazam için baskılı poşet yaptırmak istiyorum 30 kilo ne kadar

  • Avatar

   admin

   Merhaba sayın Yetkili 30 kg poşette kaç renk baskı var acaba

  • Avatar

   admin

   Mca Giyim Merhaba Poşet Fiyatları Tarafınıza Gönderilmiştir.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat