Loading...
//Gübre Poşeti Fiyatları

Gübre Poşeti Fiyatları

Torf gübre poşetini genellikle solucan yetiştiriciliğinde kullanılan gübre poşetleri solucan poşeti gübre torbaları solucan gübre torbası firmamız tarafından ucuz ve uygun fiyatlara baskılı olarak imalatı yapılmaktadır İstanbul.

  • %100 Orjinal Ham Madde.
  • Üzerine Baskı Yapılabilir.
  • Her Ebatta Üretilebilir.
  • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

solucan ve göre yetiştiriciliğinde kullanılan gübre poşeti imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır ucuz ve uygun fiyatlara solucan gübre torbaları gübre poşetleri baskılı veya baskısız olarak firmamız tarafından uygun fiyatlara solucan ve Torf Gübre poşet imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

gübre poşeti solucan torbası solucan poşeti gübre poşeti fiyatları gübre topu fiyatları ucuz ve uygun fiyatları baskılı ve baskısız göre torbası göre poşeti yapan firmalar gübre poşet imalatı gübre poşeti yapan firmalar gübre torbası yapan firmalar gübre poşeti fiyatları ucuz ve uygun fiyatları toptan baskılı poşet.

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Market Poşeti Ebatını Müşteri Belirler.

Renk

C-M-Y-K Baskılı MARKET Poşeti
4 Renk Olarak Basılır.

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

baskılı Market poşeti Market Kırtasiye pazar Nalbur bu yerlerde Market poşeti kullanımı fark etmişti yapan firmalar arasında 35 yıldır Market poşeti imalatı yapıyoruz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Gübre Poşeti Fiyatları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat