Loading...

Bantlı Torba Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

bantlı torba fiyatları da uygun ve ucuz Ubuntu torba imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır bantlı torba yani jelatin imalatı uygun ve ucuz fiyatları firmamız tarafından tedarik edilir naylon torba imalatında bantlı torbaların önemli bir yeri vardır bantlı torbalar genellikle jelatin imalat olmaktadır jelatin imalatı her yerde bulamazsınız bunun için özel bir baskılı poşet imalatçısı ile görüşmeniz gerekmektedir.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

bantlı torba imalatlarında uygun ve ucuz fiyatları farklı torba fiyatları her sektörde kullanılması kolaylıklar sağlanmaktadır bantlı torbanın kullanım alanları çok farklıdır her alanında kullanılabilir.

özellikle kargo firmaları tarafından taşımacılık şirketleri tarafından kargo firmaları tarafından özel olarak baskıları üretim yapılmaktadır Dilerseniz baskılı poşet olarak da imalatını yaptırabilirsiniz bantlı torbada her seçenek mevcuttur Daha doğrusu uygun ve ucuz fiyatları her ambalaj firmaları tarafından ucuz ve uygun fiyatları bantlı torba imalatı yaptırabiliriz..

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Her Ebat Ölçü Yapılır

Renk

Şeffaf Beyaz
Her Renk Yapılır.

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Bantlı Torba, Opp Bantlı Torba, Opp Jelatin, Baskılı Bantlı Torba, Bantlı Naylon Torba, Kargo Poşeti, Bantlı Poşet imalatı,

Bantlı Torba Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Mercan Tekstil Adıyaman

  Biz Adıyaman’da bulunan tekstil firmasına paketleme için bantlı torba yaptırmak istiyoruz üzerinde 5 renk baskı var 5 renk baskılı olarak yapabiliyor musunuz kolay gelsin hayırlı işler.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat