Loading...

Çöp Poşeti Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

İstanbul’da çöp poşeti imalatı yapmak birkaç firmalardan bir tanesiyiz sürekli düzenli olarak hergün üretimimiz mevcuttur hazır olarak çökmüş şimdi satın alabilirsiniz ağırlıklı olarak Sanayi tarz çöp poşetleri ev çöp poşetleri gibi birçok baba şey alanlarında kullanılan şu poşetleri imalatı yapmaktayız Dilerseniz üzerine özel baskılı da çöp poşeti imalatı yaptırabilirsiniz.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

çöp poşeti üreticileri firmalar arasında yer almaktayız çöp poşeti imalatı uzun yıllardır yapmaktayız çöp poşeti genellikle Sanayi tarzı çöp poşetleri tıbbi atık çöp poşetleri gibi birçok poşet türüne imalatımız tarafından yapılmaktadır.

çöp poşetleri genellikle rulo halinde yapılmaktadır üzerindeki baskının zemin baskının Müşteri tarafından belirlenebilir adetleri Müşteri tarafından belirlenebilir ruloları Müşteri tarafından belirlenebilir ebatları ve boyu Müşteri tarafından belirlenebilir çöp poşetleri ucuz ve uygun fiyatlara firmamız tarafından gayet temiz ve titiz olarak 30 yıldan fazla süredir çöp poşeti imalatı yapmaktayız .

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Ölçü Ebatını Müşteri Belirler,

Renk

C-M-Y-K Her Renk Yapılabilir.

Hammadde

F2, HDPE,

Kullanım Alanı

Çöp Poşeti, Baskılı Çöp Poşeti, Tıbbi Atık Poşeti, Rulo Çöp Poşeti, Ev Çöp Poşeti, Sanayi Çöp Poşeti, Çöp Torbaları,

Çöp Poşeti Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  ACIBADEM HASTANESİ

  İstanbul’da bulunan özel hastane biz için tıbbi atık çöp poşeti ve normal çöp poşeti istiyoruz üzerinde hastanemizin logosu olacak görselleri tarafınıza gönderdim acil olarak fiyat teklifi bekliyoruz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat