Loading...

Bakliyat Poşeti Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

bakliyat torbaları Genelde gıda sektöründe kullanılmaktadır bakliyat poşetleri istediğiniz ebatta istediğiniz doğrultuda uygun ve ucuz fiyatları bakliyat poşeti ve bakliyat torbası imalatı yapılmaktadır bakliyat poşetleri isterseniz üzerine özel baskılı da bakliyat torbası yaptırabilirsiniz bakliyat torbaların en çok kullanılmış alanlarından bir tanesine bakkallarda ve marketlerde kullanılmaktadır içine ürünü koyduktan sonra içindeki ürünü dışarıdan gözükmesini sağlamaktadır.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

baskılı poşetler olarak bir firma olarak en çok ürettiğimiz poşet türlerinden bir tanesinde bakliyat poşet türüdür bakliyat poşetleri genelde piyasada kolay bir şekilde bulunmaz genellikle.

ambalaj firmaları tarafından üretilen bakliyat poşetleri veya baklaya torbaları firmalar tarafından üretilir Yapılan bu baskılı poşet türlerinden bir tanesi de bakliyat torbalarından bir tanesidir bakliyat torbaları her ebatta her boyda uygun ve ucuz fiyatlara firmamız tarafından üretimi sağlanmaktadır bakliyat poşetleri genelde kullanım alanlarından bir tanesi de Sanayi tarzı otomatik ambalaj makinelerinde de kullanılmaktadır.

Ek bilgi

Ölçüler

5 CM Den 100 CM e Kadar
istenilen Ölçüde Yapılır

Renk

Şeffaf Orjinal
baskılı Poşet Yapılır

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Bakliyat Poşeti, Bakliyat Torbası, Şeffaf Poşet, Market Poşeti, Baskılı Ambalaj, Bakliyat Ambalaj, Bakkal Poşeti, Rulo Poşet,

Bakliyat Poşeti Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Mira Market

  kolay gelsin biz Çorlu’da bulunan marketimize bakliyat torbası ve farketmiş eti yaptırmak istiyoruz Bu konuda dönüş yaparsanız sevinirim Kolay gelsin hayırlı işler.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat