Loading...

Servis Poşeti Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

Oto Lastik poşetlerinde uygun ve ucuz fiyatlara firmamız tarafından Oto Lastik poşeti imalatı yapılır Dilerseniz üzerine Oto Lastik kılıfı ve Oto Lastik poşeti de üzerine imalat tarafından yapılmaktadır Oto Servis kılıfı ve poşetleri uygun ve ucuz fiyatlara firmamız tarafından yapılmaktadır Oto Servis poşeti veya Oto Servis naylonu veya torbası Her türlü evde ve hazır olarak da satılmaktadır.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

Oto Servis kılıfı Oto Servis poşeti Oto Servis naylonu Oto Servis torbası firmamız tarafından ucuz ve uygun fiyatlara baskılı ve baskısız olarak her ebatta Oto Lastik poşeti Oto Lastik kılıfı Oto Lastik poşeti Oto Lastik naylonu firmamız tarafından yapılmaktadır.

genellikle kullanım alanları Oto Servis tamircileri tarafından Oto Servis kılıfı tercih edilir buradaki amacım müşterinin aracının herhangi bir zarar görmemesi ve müşterinin koltuğundaki herhangi bir lekeden kaynaklı zarar görmemesi için Oto Lastik kılıfı ve Oto Lastik poşeti tercih edilir Oto Lastik kılıfı ve poşetleri genellikle hazır olarak rulo halinde satılmaktadır .

Ek bilgi

Ölçüler

100 CM den 150 CM Kadar
Rulo Şeklinde

Renk

Beyaz Zemin Üstü Renk
Özel Baskılı Olur

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

Oto Servis Poşeti, Servis Poşeti, Tamirhane Poşeti, Oto Servis Kılıfı, Servis Kılıfı, Naylon Servis Poşeti, Araç Koltuk Poşeti Koltuk Poşeti,

Servis Poşeti Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  ercan oto servis

  Sayın yetkili Biz oto servisimiz için oto koltuk kılıfı oto koltuk poşeti baskılı yaptırmak istiyoruz bize giriş dönüş yaparsanız sevinirim Kolay gelsin hayırlı işler.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat