Loading...

Halı Poşeti Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

halı poşeti fiyatları uygun ve temiz bir şekilde şeffaf olarak üretimi yapılmaktadır halı poşeti genellikle temizleme şirketleri tarafından kullanılmaktadır halı poşeti firmaları tarafından en çok tercih edilen halı poşeti türüdür halı poşetleri genellikle özel baskılı olarak imalatı yapılmaktadır halı poşeti.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

baskılı poşet imalatı firmamız tarafından baskılı olarak da iyi Malatya temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır baskılı poşet fiyatlarında halı poşeti üretiminde Lider firmalarından bir tanesiyiz.

halı poşetinde Önemli olan konulardan bir tanesi de orijinal hammadde olması ve ucuz alıp eşit olması gerekmektedir ucuz halı poşetin üzerine istenilen şekilde bir baskı imalatı da yapılmaktadır baskılı poşet alıp poşet imalatçısı olarak uygun ve ucuz fiyatları halı poşeti imalatı fark fabrika tarafından yapılmaktadır..

Ek bilgi

Ölçüler

20 CM den 150 CM Kadar
Müşteri İstedigine Göre Özel Ebat Yapılır.

Renk

C-M-Y-K Renk Seçilebilir
Halı Poşeti Özel Baskı Yapılır.

Hammadde

F2 HDPE Şeffaf Beyaz
Özel Baskılı Halı Poşeti Yapılır.

Kullanım Alanı

Halı Poşeti, Halı Poşeti Yapan Firmalar, Rulo Halı Poşeti, Ucuz Halı Poşeti, Kumaş Poşeti, Halı Yıkama Poşeti,

Halı Poşeti Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  Ercan Tarci

  Sayın yetkili kolay gelsin Bursa’da Halı Yıkama firmasıyız yüklü miktarda baskılı halı poşeti yaptırmak istiyoruz Dörtrenk bu konuda yardımcı olursanız sevinirim mail adresini ve telefon numarasını gönderiyorum Hayırlı işler kolay gelsin.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat