Loading...

Eczane Poşeti Fiyatları

(1 müşteri yorumu)

eczane poşeti fiyatları insanları yanıltabilir eczane poşeti fiyatlarında Önemli olan poşetin orijinal hammaddeden ve Geri dönüşümde poşetten olması gerekmektedir eczane poşetleri sağlık sektörüne olmazsa olmazıdır eczane poşetleri genellikle sağlık sektöründe ve sağlıkçılar tarafından kullanılmaktadır.

 • %100 Orjinal Ham Madde.
 • Üzerine Baskı Yapılabilir.
 • Her Ebatta Üretilebilir.
 • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

eczane depoları bunu her ne kadar tedarik etse de yetersiz kalmaktadır eczane poşeti imalatı yapıyoruz uzun yıllardır eczane poşeti imalatında Lider firmayız eczane poşeti imalatçısı olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

eczane poşeti isterseniz üzerine özel baskılı Veya isterseniz ilaç firma logosu olarak da üzerine baskı yaptırabilirsiniz burada yaptırmış olduğunuz kalitede ve yapmış olduğunuz baskıya göre fiyat değişikliği gösterebilir eczane poşetleri toptan ucuz fiyatları uygun fiyatları imalatımız tarafından 7/24 hizmet vermekteyiz eczane başında hazır alınmaktan son yaptırılması daha uygun ve daha ucuz olmaktadır O yüzden genellikle Eczacılar özel baskılı eczane poşeti yaptırır.

Ek bilgi

Ölçüler

15 CM den 150 CM Kadar
Eczane Poşeti imalatı Yaplır.

Renk

C-M-Y-K 8 Renge Kadar.
Eczane Poşeti Rengini Müşteri Belirler

Hammadde

F2 HDPE

Kullanım Alanı

eczane poşeti genellikle eczanelerde kullanılmaktadır eczane poşeti imalatı özel baskılı olarak kişiye özel eczane poşeti imalatı yapılmaktadır genellikle eczane poşetleri hazır olarak satılmaktadır.

Eczane Poşeti Fiyatları için 1 inceleme

 1. Avatar

  ECZA KOOP

  Sayın yetkili Biz ecza deposu olarak yüklü miktarda eczane poşeti yaptırmak istiyoruz 6 adet boyumuz var her birinde 5 renk var tarafınıza çalışmalar gönderilmiştir acil olarak fiyat teklifi rica ediyoruz Bilginize Kolay gelsin iyi çalışmalar.

  • Avatar

   admin

   Öncelikle bize yazmış olduğunuz mesajı için teşekkür ederiz tarafınıza baskılı poşet de ilgili fiyat ve detaylar tarafınıza gönderilmiştir mail kutunuza bakmanızı rica ederiz Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…

ARA

WhatsApp chat