Loading...
/Barkodlu Poşet Fiyatları

Barkodlu Poşet Fiyatları

İstanbul’daki firmamız tarafından üretilen barkodlu poşet imalatı ucuz ve uygun fiyatları piyasaya sunulmaktadır barkodlu poşetin genellikle kullanım alanlarından bir tanesi de alışveriş kasalarında kolaylık sağlamasıdır barkodlu poşet üretime geçmesiyle beraber poşetlerin ücretli olmasından kaynaklanan tüm poşetlerin üzerinde yeni yasa ile birlikte barkod olması mecburiyeti taşımaktadır.

barkodlu poşet mağaza poşeti eczane poşeti Valide çantaları rulo Market poşeti manav Market poşeti ekmek barkodlu Market poşeti imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

  • %100 Orjinal Ham Madde.
  • Üzerine Baskı Yapılabilir.
  • Her Ebatta Üretilebilir.
  • Kaliteli Hızlı Teslimat.

Açıklama

pastane poşeti Butik poşeti mağaza poşeti hediyelik poşet takviyeli poşet yumuşak saplı poşet kulplu poşet gibi birçok terimi vardır Bu sizin yaptırmak istediğiniz poşet cinsine göre değişebilir bazı poşetlerin en güzel taraflarından bir tanesine mağaza poşetin üzerine dijital baskılı poşet imkanı sunmaktadır.

Dilerseniz üzerine tek renk Dilerseniz üzerine 6 renk gibi birçok renk seçeneği yaptırabilirsiniz burada yaptırmış olduğunuz baskılı poşetleri renk seçeneklerinde fiyat değişikliği olabilir burada önemli olan mağazanın ne kadar kaliteli bir şekilde olmasını gösteririm mağaza poşetleri firmamız tarafından ucuz ve uygun fiyatları toptan bir şekilde firmamız tarafından mağaza poşet imalatı yapılmaktadır.

Ek bilgi

Kullanım Alanı

mağaza poşeti Türkiye'de en çok kullanılan poşet türüdür mağaza poşeti özel baskılı yapılmaktadır en çok kullanılan ürün olarak marketlerde mağazalarda giyim mağazalarında Tekstil sektöründe her sektörde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen mağaza poşetitir.

Renk

C-M-Y-K 8 Renk Dijital Baskı Yapılır.

Hammadde

F2-HDPE

Ölçüler

30 CM den 150 CM e kadar
Özel Ölçüleri Müşteri Belirler.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Barkodlu Poşet Fiyatları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Call Now

WhatsApp chat